KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965001
nr 1496 5001
Edlef ter Haar Romeny
(1926-2017), Sverige
Oljemålning, Edlef ter Haar Romeny (1926-2017). Signerad, daterad 93. Olja på duk, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 53x46 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:30:03
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
Edlef ter Haar Romeny
Läs mer om Edlef ter Haar Romeny